Naujienos
images/slides/02-2.jpg

PAREIGYBIŲ SĄRAŠAS, DĖL KURIŲ PRIIMANT Į PAREIGAS TEIKIAMAS PRAŠYMAS SPECIALIŲJŲ TYRIMŲ TARNYBAI

Eil. Nr.

Pareigybės pavadinimas

Vadovo, skiriančio asmens į pareigas, pareigybės pavadinimas

 1.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Direktorius

2. 

Gimnazijos skyriaus vedėjas

Direktorius

3. 

Praktinio mokymo vadovas

Direktorius

4. 

Skyriaus vedėjas

Direktorius

5. 

Vyriausias buhalteris

Direktorius

Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymas (toliau – Įstatymas) įtvirtina asmenų, pateikusių informaciją apie pažeidimą įstaigoje, su kuria juos sieja ar siejo tarnybos ar darbo santykiai arba sutartiniai santykiai, apsaugos mechanizmą. Įstatymas taip pat nustato apie pažeidimus įstaigose pranešusių asmenų teises ir pareigas, jų teisinės apsaugos pagrindus ir formas, taip pat šių asmenų apsaugos, skatinimo ir pagalbos jiems priemones, siekiant sudaryti tinkamas galimybes pranešti apie teisės pažeidimus, keliančius grėsmę viešajam interesui arba jį pažeidžiančius, užtikrinti tokių pažeidimų prevenciją ir atskleidimą.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro vidinių informacijos apie pažeidimus teikimo kanalų įdiegimo ir jų funkcionavimo užtikrinimo tvarkos aprašas

INFORMACIJOS APIE PAŽEIDIMĄ TEIKIMAS:

1. Tiesiogiai atvykęs pas kompetentingą subjektą.

2. Atsiųsdamas pranešimą Įstaigai adresu Gedimino g. 81, Radviliškis paštu. Siunčiant pranešimą paštu po Įstaigos pavadinimu turi būti nurodoma žyma „KOMPETENTINGAM SUBJEKTUI ASMENIŠKAI“.

3. Atsiųsdamas pranešimą elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Pranešimo apie pažeidimą forma (čia).

Užtikriname asmens ir jo pateiktos informacijos konfidencialumą.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras, siekdamas užtikrinti darbuotojų psichologinį saugumą žemiau pateikia kontaktus, kuriais darbuotojas galimai patyręs ar pastebėjęs psichologinio smurto ar mobingo atvejį Centre gali pranešti:

1. Raštu (Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras, Gedimino g. 81, Radviliškis).

2. Telefonu: 8 422 53957, 8 422 44410, 8 655 01630

3. Elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Konfidencialumas garantuojamas!

DARBUOTOJŲ PSICHOLOGINIO SAUGUMO UŽTIKRINIMO RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRE POLITIKOS ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠAS

DARBUOTOJŲ PSICHOLOGINIO SAUGUMO UŽTIKRINIMO RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRE POLITIKA