Mokymo programos

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vykdomos šios profesinio mokymo programos:

Apdailininko (statybininko) programa.
Mokiniai mokosi paruošiamųjų darbų (šalinti senus dažų sluoksnius, tinkuoti, glaistyti), atlikti patalpų apdailos darbus (tapetuoti, dažyti, kloti grindų dangas, klijuoti plyteles), renovuoti pastatų išorę (dažyti, tinkuoti dekoratyviniu tinku).

Apdailininko (statybininko) programa

Automobilių mechaniko programa.
Jaunuoliai mokosi derinti, montuoti, prižiūrėti, tvarkyti ir taisyti keleivinių automobilių, sunkvežimių, motociklų ir kitų variklinių transporto priemonių variklius ir mechaninę bei kitą panašią įrangą.

Automobilių mechaniko programa

Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo programa.
Mokiniai mokosi atlikti tekstilės dirbinių technologines siuvimo operacijas, megzti, nerti nesudėtingus tekstilės dirbinius, siuvinėti nesudėtingomis siuvinėjimo technikomis, velti nesudėtingomis vilnos vėlimo technikomis, marginti dirbinius, naudojant nesudėtingas technologijas. Atlikti tapybos darbus tekstiliniais dažais, rišti ir pinti tekstilės dirbinių elementus, atlikti nesudėtingus audimo darbus, dekoruoti tekstilės dirbinius, gaminti aksesuarus iš tekstilės, siūti aplikacijas.

Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo programa

Dažytojo – tinkuotojo padėjėjo programa.
Mokiniai mokosi vykdyti bendrąsias veiklas statybos objekte, paruošti statinių paviršius dažymo darbams, dažyti statinių paviršius ir klijuoti apmušalus, tinkuoti statinio vidaus patalpas ir išorės konstrukcijas.

Dažytojo – tinkuotojo padėjėjo programa

Floristo programa.
Būsimieji floristai mokosi savarankiškai parengti augalines medžiagas kompozicijoms, komponuoti augalus, kurti floristines kompozicijas, projektuoti interjero ir eksterjero floristinį apipavidalinimą ir įgyvendinti projektą, eksponuoti floristinius objektus.

Floristo programa

Kambarių tvarkytojo programa.
Mokiniai mokosi tvarkyti kambarius ir bendrojo naudojimo patalpas apgyvendinimo paslaugas teikiančioje įmonėje.

Kambarių tvarkytojo programa

Staliaus programa.
Būsimieji staliai gilinasi į medienos paslaptis, mokymosi pradžioje rankiniais įrankiais gamina įvairius gaminius iš medienos, vėliau išmoksta gaminti europinio standarto duris, langus, baldus ir kitus gaminius, susipažįsta su šiuolaikinėmis technologijomis.

Staliaus programa

Suvirintojo programa.
Mokiniai mokosi suvirinti plieno jungčių kampines ir sandūrines siūles elektrolankiniu būdu glaistytais elektrodais (MMA) ir lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) apsauginių dujų aplinkoje (MIG), suvirinti plieno jungčių kampines ir sandūrines siūles lankiniu būdu nelydžiu volframo elektrodu apsauginių dujų aplinkoje (TIG), pjaustyti metalus terminio pjovimo būdais (dujiniu ir plazminiu), suvirinti plieno lakštų sandūrines ir kampines siūles dujiniu būdu, suvirinti aliuminio ir jo lydinių kampines ir sandūrines siūles lankiniu būdu lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) inertinių dujų aplinkoje, suvirinti aliuminio ir jo lydinių kampines ir sandūrines siūles lankiniu būdu nelydžiu volframo elektrodu inertinių dujų aplinkoje.

Suvirintojo programa

Šaltkalvio programa.
Jaunuoliai mokosi pasiruošti atlikti šaltkalvio darbus, mechaniškai apdirbti detales ir atlikti šaltkalviškas operacijas.

Šaltkalvio programa

Viešbučio darbuotojo programa.
Mokiniai mokosi priimti ir apgyvendinti viešbučio svečius, paruošti, išvalyti gyvenamąsias ir pagalbines patalpas, keisti patalynę, skalbinius, skalbti, lyginti, sudaryti valgiaraštį, paruošti ir pateikti nesudėtingus patiekalus ir gėrimus, serviruoti stalus.

Viešbučio darbuotojo programa

Virėjo programa.
Būsimieji virėjai mokosi parinkti maisto produktus ir žaliavas, atlikti jų pirminį apdorojimą, gaminti nesudėtingos technologijos pusgaminius ir patiekalus.

Virėjo programa