Korupcijos prevencija

Korupcija (lot. corruptio – „gadinimas“, „papirkimas“) – valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens tiesioginis ar netiesioginis siekimas, reikalavimas arba priėmimas turtinės ar kitokios asmeninės naudos (dovanos, paslaugos, pažado, privilegijos) sau ar kitam asmeniui už atlikimą arba neatlikimą veiksmų pagal einamas pareigas, taip pat valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens veiksmai arba neveikimas siekiant, reikalaujant turtinės ar kitokios asmeninės naudos sau arba kitam asmeniui ar šią naudą priimant, taip pat tiesioginis ar netiesioginis siūlymas ar suteikimas valstybės tarnautojui, jam prilygintam asmeniui turtinės ar kitokios asmeninės naudos (dovanos, paslaugos, pažado, privilegijos) už atlikimą arba neatlikimą veiksmų pagal valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens einamas pareigas, taip pat tarpininkavimas darant šioje dalyje nurodytas veikas (Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos įstatymas).

Asmuo, atsakingas už korupcijos prevenciją ir kontrolę Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre - Vaida Šprunkė, personalo specialistė.

Susidūrus su korupcijos apraiškomis Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre, kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro korupcijos prevencijos tvarkos aprašas

Dovanų politika

Mažos vertės viešųjų pirkimų srities antikorupcinės analizės vertinimas ir išvados

Atsparumo korupcijai lygio nustatymas

Pareigybės dėl kurių teikiamas prašymas STT

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenės narių elgesio ir etikos kodeksas

Asmenys privalantys deklaruoti privačius interesus

Korupcijos prevencijos 2024-2028 metų veiksmų plano įgyvendinimo priemonių planas

Korupcijos prevencijos programa 2022-2023 m.

Korupcijos prevencijos programos 2022-2023 m. įgyvendinimo ataskaita

Aktualios nuorodos