Naujienų archyvas

Spalio 5-oji – Tarptautinė Mokytojų diena. Tai diena, kai mokytojai gali pasidžiaugti jiems rodomu išskirtiniu dėmesiu, kai visos gėlės, šypsenos ir dėmesys priklauso tik jiems, mokantiems ir ugdantiems asmenybę, žmogų, pilietį.

„Jūsų daug ir Jūs visi tokie skirtingi: griežti ir reiklūs, geri ir atlaidūs, piktoki, juokingi, besišypsantys, santūrūs ir niūrūs...

Mūsų dar daugiau. Ir mes būname visokie: linksmi, triukšmingi, tinginiai ir stropuoliai, neklaužados, smalsiukai...

Jūs globojate mus, o jei ir barate, tai tik tam, kad mes būtume geresni“.

 

           Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre jau tradicija tapo Mokytojų dienos proga mokiniams suteikti  savivaldą ir leisti įsitikinti, ką reiškia būti mokytoju. Mokinių tarybos iniciatyva rytinio susirinkimo metu mokytojai, kiti pedagoginiai darbuotojai ir net centro direktorius savo pareigas perdavė mokiniams ir užleido jiems darbo vietas.

           Mokytojai galėjo pasidžiaugti visų grupių kartu su auklėtojais specialiai šiai progai iš vakaro „išaugintais“ didžiuliais rudens gėlių medžiais.

          Visus mokytojus, auklėtojus ir svečius, susirinkusius į aktų salę, pasveikino centro direktorius Jonas Pravilonis ir palinkėjo būti žvaliems, energingiems, kūrybingiems, be galo kantriems savo pedagoginio darbo kelyje. Už ilgametį, nuoširdų, kūrybingą  darbą, už pastangas ugdant mokinių savarankiškumą ir atsakomybę mokytojams įteikti padėkos raštai.

          Savo dainas mokytojams skyrė apdailininko specialybės mokinys Arvydas Bražas, sesės Evelina ir Simona Drižytės atliko energingą šokį, o šventinį koncertą  padovanojo Radviliškio muzikos mokyklos jaunieji atlikėjai ir jų mokytojai.

          Renginio vedėja specialioji pedagogė Justina Pundzienė šventės pabaigoje palinkėjo, kad mokytojai niekada nepristigtų sveikatos, vidinės drąsos, kad niekada neišsektų jų žinių ir išminties aruodai, o širdies šiluma, šypsena ir geras žodis skaidrintų  mokinių dienas.

                                                                                Mokytoja Vitalija Rutkauskienė