Naujienų archyvas

Pasitikdami gražią ir prasmingą Kovo 11-ąją, centro mokiniai ir jų mokytojai susirinko į  pamoką, skirtą šiai dienai paminėti. Nuskambėjus Lietuvos valstybės himnui, mokytoja Vitalija Rutkauskienė supažindino su svarbiausiais istorijos įvykiais ir pakvietė mokinę Gabiją Remeikaitę perskaityti eiles apie Lietuvą. Centro direktorius Jonas Pravilonis palinkėjo gražios artėjančios šventės, paragino būti drąsiais, atsakingais ir laimingais savo laisvoje šalyje.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Pamokos  metu peržiūrėtas dokumentinis filmas ‘‘Kelias, nuvilnijęs į laisvę“. 1989 m. rugpjūčio 23-ąją įvykęs Baltijos kelias – vienas didingiausių modernios Lietuvos istorijos epizodų. Žiūrint filmą prisiminta, kad lietuviai, latviai ir estai drauge susijungė į 600 km žmonių grandinę ir taip pademonstravo visam pasauliui, kad yra pasiruošę taikiai kovoti dėl nepriklausomybės.

Centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, palinkėjo pagarbiai sutikti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, mylėti  ir didžiuotis  tuo ką turime.

Įsimintina diena liudija, kad esame stipri tauta laisvoje valstybėje. Nepaliaukime siekti savo tikslų, džiaukimės ir didžiuokimės bendrais darbais, branginkime savo Tėvynę ir jos istoriją.

Radviliškio technologijos ir verslo mokymo centro informacija

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005