Naujienų archyvas

Vasario 18 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre lankėsi ,,CAPAROL“ įmonės technologas Gintautas Barzdaitis, kuris apdailininko specialybės mokiniams ir profesijos mokytojams pravedė praktinį seminarą ,,Fasadų šiltinimas“.

Jis supažindino seminaro dalyvius su taisyklinga putų polistirolo uždėjimo technologija ant pastato sienų, pademonstravo medžiagų pavyzdžius viso paviršiaus armavimui, sutvirtinimui. Technologas šiomis medžiagomis armavo dalį bandomojo ploto, komentavo savo darbą.

Vėliau buvo pademonstruoti medžiagų pavyzdžiai vidinių ir išorinių kampų armavimui, lauko palangių tvirtinimo technologija. Seminaro pabaigoje svečias pademonstravo dekoratyvinio tinko uždėjimą ant plokštės ir pavyzdį padovanojo apdailininkams, atsakė į pateiktus klausimus.

Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis padėkojo ,,CAPAROL“ įmonės atstovui už aktyvų bendravimą su centro mokiniais ir profesijos mokytojais, profesines žinias ir nuoširdų pasakojimą. Po seminaro aptarta planuojamo kito seminaro tema bei data.

Profesijos mokytojas Almantas Minkevičius