Naujienų archyvas

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras vasario 4 – 6 dienomis dalyvavo 14 – oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2016, kuri kasmet rengiama Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. 4 salėje (reikalingiausios profesijos ir amatai. Profesinių mokyklų absolventų sėkmės istorijos) kartu su kitomis profesinėmis mokyklomis buvo galima susipažinti ir su mūsų centro ekspozicija.

SVEIKINAME NACIONALINIO VIRĖJŲ KONKURSO LAIMĖTOJUS!

Vasario 5 dieną Vilniuje Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusiame Nacionaliniame virėjų konkurse, kuriame dalyvavo dvylika profesinių mokyklų, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komanda laimėjo I –ąją vietą.

Nugalėtojus pasveikino Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Dr. Saulius Zybartas ir Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Dr. Mečislavas Griškevičius.

Konkurse dalyvavo virėjo specialybės trečio kurso V-3 grupės mokinės Iveta Čepaitė ir Arvilė Vaitekūnaitė. Konkurso dalyvės atliko praktinę užduotį, kurios metu ruošė dvi karštojo patiekalo porcijas, panaudodamos kiaulienos išpjovą, ir dvi deserto porcijas, panaudodamos citrusinį vaisių.

Vertinimo komisijai buvo patiekta po vieną karštojo patiekalo ir vieną deserto porcijas. Dar po vieną karštojo patiekalo ir deserto porciją pateikta ekspozicijai ant patiekalų stalo konkurso dalyvių darbams vertinti. Vertinimo komisiją sudarė nepriklausomi vertintojai – LRVVKA nariai: Eduardas Radzivilovas, Olga Medveckaja, Vida Bingelytė.

Dalyviai buvo apdovanoti Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštais ir medaliais už dalyvavimą konkurse, o prizininkai – diplomais ir medaliais už prizines vietas.

Konkursui mokines ruošė profesijos mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė, kuri apdovanota Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštu.

STALIAUS SPECIALYBĖS MOKINIŲ EKSPOZICIJA

Parodos lankytojai galėjo susipažinti su mūsų centro trijų dalių ekspozicija, kurią paruošė staliaus specialybės mokiniai.

Pirmas kursas demonstravo medienos sujungimo elementus, atliktus rankiniu būdu (mokinys Audrius Trinka, profesijos mokytojas Nerijus Kadžys). Antras kursas demonstravo dekoratyvinių drožinėjimų elementus ant duoninės (mokinys Domas Budraitis, profesijos mokytojas Valdimaras Balčiauskis). Trečias kursas pristatė įvairias medienos sujungimo technologijas, naudojamas medinių pastatų konstrukcijų sujungimams (mokinys Mantas Kulbokas, profesijos mokytojas Saulius Dailidonis). Parodoje dalyvavo profesijos mokytoja Violeta Stašiūnienė ir stalius Remigijus Kačinskas.

Lankytojai domėjosi centro ekspozicija, kartu su mokiniais rinko namo konstrukcijas, drožinėjo ornamentus, vertino sujungimus, domėjosi profesijomis, mokymosi ir gyvenimo sąlygomis centre.

Parodoje dalyvavę mokiniai aplankė kitų mokyklų parodas, susipažino su inovacijomis, išbandė naujas suvirinimo technologijas ir su gera nuotaika grįžo namo.