Naujienų archyvas

Gegužės 21 dieną centre vyko aktyvūs ir naudingi šiaurietiško ėjimo mokymai. Juose apsilankiusi Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro specialistė Diana Vaitiekūnė supažindino mokinius su šio ėjimo technika bei pagrindiniais pratimais.

Šiaurietiškas ėjimas – tai ne atskira sporto šaka, o puikus sveikatingumo skatinimo būdas ir mankšta, gerinanti tiek fizinę savijautą, tiek psichologinę būseną.

Mokymų metu centro mokiniai praktiškai išbandė, kaip teisingai žingsniuoti ir valdyti specialias lazdas. Dalyviai džiaugėsi ne tik nauja patirtimi, bet ir smagia, bendruomeniška atmosfera.

Nuoširdžiai dėkojame visuomenės sveikatos biuro specialistei Dianai Vaitiekūnei už vertingas pamokas, slaugytojai Rūtai Brazdeikienei už iniciavimą organizuoti šiuos mokymų.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04