Naujienų archyvas

Spalio 27 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro I kurso apdailininko specialybės mokiniai ir profesijos mokytojas  Almantas Minkevičius sulaukė „Sadolin“ produktų vadovo profesionalų rinkai Dainiaus Kavaliausko kviestinio apsilankymo. Svečias surengė įdomų seminarą.
Jis pristatė nemažai „Sadolin“ gaminamų produktų, juos apibūdino, įvertino, papasakojo apie dažų blizgumą, paviršių padengimą dažais, paviršių įgeriamumą. Mokiniams išdalinta supažindinanti medžiaga, pademonstruoti pavyzdžiai su skirtingais blizgumo laipsniais, kalbėta apie gaminių ekologiškumą, priimtinumą aplinkai. Vadovas  pristatė firmos spalvų paletę,  papasakojo „Sadolin“ įsikūrimo istoriją, firmos pavadinimų skirtumus įvairiose šalyse, atsakė į mokinių klausimus.

Po nedidelės pertraukėlės seminaras persikėlė į praktinio mokymo patalpas. Mokiniai buvo supažindinti su kokybiškais  firmos glaistais siūlėms padengti ant gipso plokštės siūlių jungimo vietose. Buvo naudojamas armavimo tinklelis. Darbą pradėjo vadovas, o mokiniai šią užduotį aktyviai tęsė. Vėliau darbas vyko prie stendų. Čia vadovas ant skirtingų gipso plokščių atliko pavyzdžius skirtingomis medžiagomis, į darbą aktyviai įsijungė ir mokiniai.

Atsisveikinant  vyko trumpas seminaro aptarimas, būsimo susitikimo temos planavimas.

Profesijos mokytojas Almantas Minkevičius