Naujienų archyvas

Atsiliepdama į Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos kvietimą paminėti Tarptautinę tolerancijos dieną, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinių taryba, koordinuojama Irenos Kavaliauskienės, paragino mokinius dalyvauti pilietinėje iniciatyvoje „Tolerancijos laivas“.

Mes gyvename vieningame pasaulyje, kuriame esame visi skirtingi, bet lygūs. Tolerancijos laivas – tai simbolis, jungiantis skirtingus žmones. Šiuo simboliniu laivu siekiame parodyti, kad visi turime gyventi taikiai ir tolerantiškai. Juk tolerancijos reikšmė – pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia.

Pasitikdami Tarptautinę tolerancijos dieną centro mokiniai kartu su bendrabučių auklėtojais ėmėsi darbo: vieni piešė piešinius, kiti iš įvairių medžiagų gamino tolerancijos laivus ir surengė spalvingą parodą.

Lapkričio 17 dieną centro bendruomenė susirinko į tolerancijos dienos paminėjimą ir mokinių kūrybinių darbų pristatymą. Visi kūrybinių darbų autoriai apdovanoti nominacijomis, kurias įteikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė.

                                                        Mokytoja Vitalija Rutkauskienė