Naujienų archyvas

Birželio 15 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro profesijos mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė antro kurso virėjo specialybės mokinėms pravedė netradicinę pamoką.

Pamoka „Konditerinių tešlų bei patiekalų asortimentas“ prasidėjo mokykloje, kur buvo pravestas instruktažas, pakartota teorinė medžiaga. Pamoka buvo tęsiama Radviliškio miesto kepyklėlėse. Profesijos mokytoja kartu su mokinėmis aplankė keturias kepyklėles: TAU, PREZO, BRODVĖJAUS kepyklėles ir ARBATINĘ – KEPYKLĖLĘ. Ekskursijos metu mokinės turėjo galimybę pabendrauti su kepyklėlių darbuotojomis, užduoti joms klausimus, susipažinti su patiekalų asortimentu. Darbuotojos papasakojo, iš kokių tešlų ruošiami gaminiai, kokie įdarai, pertepimai, prieskoniai ir kiti priedai naudojami jų asortimentui.

ARBATINĖJE – KEPYKLĖLĖJE maloniai pasitiko Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą baigusi mokinė Nijolė. Buvo malonu matyti buvusią mokinę, kuria džiaugiasi ir darbdaviai, ir kepyklėlės lankytojai.

V-2 grupės mokinės buvo patenkintos ekskursija, nes jos metu sužinojo, kaip įvairius konditerinius gaminius ruošia, kepa ir apipavidalina konditerijos meistrai.

Kai norisi susitikti su gerais draugais ar pasimėgauti tik ką iškeptais gardėsiais, Radviliškio miesto kepyklėlės pasiruošusios priimti kiekvieną lankytoją ar pirkėją, palepinti savo nuostabiais kepiniais.

Raisa Bučinskienė, profesijos mokytoja metodininkė