Naujienų archyvas

Birželio 2 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko mokinių susirinkimas, kurį vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė.

Susirinkimo metu projektų vadovė Julija Astrauskienė išsamiai papasakojo apie centro mokinių darbo praktiką Maltoje, atliktą pagal Erazmus+ programos Leonardo da Vinči projektą Nr. 2014-1-LT01-KA102-000139 „Geriausia praktika jaunuoliams, turintiems mažiau galimybių“, pademonstravo filmuotą medžiagą iš darbo vietų ir ekskursijų.

Šeši šaltkalvio specialybės ir aštuoni staliaus specialybės mokiniai Maltoje dirbo tris savaites privačiose smulkaus ir vidutinio verslo įmonėse pagal savo specialybę.

Europasai, pažymėjimai įteikti ankstesniuose tarptautiniuose projektuose, seminaruose ir profesinio meistriškumo konkursuose dalyvavusiems mokiniams ir profesijos mokytojams.

Susirinkimo metu socialinė pedagogė Silva Bosienės kalbėjo, kad vasaros metu atsiranda daug pavojų, vienas iš jų – vanduo. Ji priminė, kokių taisyklių reikia laikytis esant prie vandens telkinių ir vandenyje.