Naujienų archyvas

Balandžio 30 – ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis, profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis, profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas Eugenijus Mikšas, profesijos mokytojai Rima Miliauskienė, Jolanta Krivickienė, Raisa Bučinskienė, Danutė Bloškienė, Valdimaras Balčiauskis ir įvairių specialybių mokiniai dalyvavo Radviliškio jaunimo mokyklos kieme vykusioje tradicinėje Pavasarinėje mugėje, skirtoje Motinos dienai paminėti.

Centro atstovai mugėje eksponavo ir prekiavo šaltkalvio, staliaus, viešbučio darbuotojo, virėjo, apdailininko specialybių mokinių gaminiais:

medžio,

metalo dirbiniais, konditerijos gaminiais, įvairiais suvenyrais.

Šiais metais mugėje savo gaminius pristatė ir Radviliškio darbo biržos centre organizuojamų kursų pagal siuvėjo – operatoriaus mokymo programą dalyvės, vadovaujamos profesijos mokytojos Jolantos Krivickienės.

Atidarymo metu kalbėjęs centro direktorius Jonas Pravilonis pasidžiaugė, kad pavasarinė mugė tapo tradicija ne tik Radviliškio jaunimo mokyklai, bet ir mūsų centrui, taip pat pasveikino visas mamas su artėjančia švente.
Mugės metu visos specialybės susilaukė lankytojų įvertinimo. Ypač paklausios buvo staliaus specialybės mokinių pagamintos taburetės.

Mažųjų lankytojų dėmesį labiausiai traukė saldūs gaminiai.Centro ekspozicija domėjosi ir Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis,

administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė.
Baigiantis šventei už gausios ekspozicijos pristatymą Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras apdovanotas padėkos raštu, o mokiniai pakviesti pasivaišinti jaunimo mokyklos valgykloje.