Naujienų archyvas

Gruodžio 22 dieną 10 valandą Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko imituoto gaisro gesinimo pratybos, kurias surengė Radviliškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Pratybų tikslas – tobulinti priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų gaisrų gesinimo, žmonių evakavimo ir paieškos įgūdžius mokymo įstaigose.

Pratybų metu buvo imituotas gaisras, prasidėjęs mokyklos pirmame aukšte esančioje aktų salėje. Garsiai paskelbus apie įvykį, centro darbuotojai ir mokiniai iš patalpų nedelsdami evakuoti į lauką. Per kelias minutes prie mokyklos atskubėjo priešgaisrinės gelbėjimo mašinos, policijos ekipažas, greitoji medicininė pagalba.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai kuo skubiau pradėjo gaisro gesinimo darbus, kurie vyko pagal Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovo nurodymus. Per valandą gaisras buvo likviduotas. Pratybos praėjo sklandžiai.

Centro mokiniams ir darbuotojams buvo pademonstruota priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos turima gesinimo įranga, technika, supažindinta su ugniagesių veikla atliekant gelbėjimo darbus.