Naujienų archyvas

Kiekvienam žmogui įdomi jo tautos istorija. Mūsų, lietuvių, istorija labai turtinga. Ne vienas didvyris aukojo savo gyvybę dėl Lietuvos, dėl jos ateities, dėl mūsų tolimesnio gyvenimo.

1991 m. sausio 13 – oji taip pat tapo mūsų istorijos dalimi. Tą dieną mūsų tauta kovojo dėl Lietuvos nepriklausomybės ir pasipriešino sovietų priespaudai.

Ši diena – Lietuvos vienybės, stiprybės, meilės Tėvynei simbolis. Ji reikšminga  ne tik tiems, kuriems teko ją išgyventi, bet ir tiems, kurie dėl tų įvykių šiandien gali gyventi laisvoje ir nepriklausomoje šalyje. 

Ypač svarbu šią datą priminti jaunuoliams,  nemačiusiems   tų įvykių ir  negalėjusiems  dalyvauti ginant Lietuvos garbę, laisvę, orumą.

Ankstyvą sausio 13 – osios rytą Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė įsijungė į visuotinę pilietinę iniciatyvą „Atmintis gyva, nes liudija“: 8.00 val. centro languose tvyrant ramybei sužibo atminimo ir vienybės žvakelės. II aukšto fojė parengta stendinė medžiaga priminė apie neužmirštamus Sausio 13 – osios įvykius, žuvusiųjų garbei uždegta 14 žvakelių.

Pasitinkant šią įsimintiną datą, sausio 12 dieną kūno kultūros mokytojai sporto salėje organizavo bočios turnyrą, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Turnyro komandas sudarė 4 dalyviai. Merginų tarpe II vietą iškovojo VD15 grupės mokinės. Nugalėjo VD16 grupės komanda. Vaikinų tarpe, surinkusios po vienodą taškų skaičių, III vietą iškovojo AP14 ir ST15 grupių komandos. II vietą užėmė Š14 grupės komanda. Turnyro nugalėtojais tapo AP15 grupės mokiniai.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais.

                Mokytojai Vitalija Rutkauskienė ir Dalis Lapašinskas