Naujienų archyvas

Paukščiai turi sparnus, bet neturi svajonių.

Žmonės turi svajones, bet neturi sparnų.

Tačiau mes galime gyventi taip,

Kad mūsų svajonės turėtų sparnus...

Vasario 23 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė susirinko į vieną įsimintiniausių ir smagiausių dienų baigiamųjų kursų mokiniams – Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventę.

 

Jaunatviškomis šėlionėmis, šokiais, dainomis ir eilėmis šventės rengėjai tarsi bandė nuvyti nerimastingas trečiakursių mintis apie netolimą ateitį – juk iki baigiamųjų egzaminų liko 100 dienų, o iki pirmosios praktikos dienos – vos kelios dienos.

Absolventus pasveikino centro direktorius Jonas Pravilonis, palinkėjęs sėkmingai išbandyti save darbo vietoje, įrodyti sau ir darbdaviams, kad pasirinkta profesija – tai sėkminga būsimo kelio pradžia. Nuoširdžius palinkėjimus trečiakursiams skyrė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, vyresnioji profesijos mokytoja Rima Miliauskienė, vyresnioji auklėtoja Nijolė Rakšnienė ir auklėtoja Marijana Sinkevičienė.

 

Gausus būrys trečiakursių buvo apdovanoti padėkos raštais: už labai gerą lankomumą, pažangumą, aktyvią visuomeninę, meninę, sportinę veiklą. Apdovanoti ir meistriškumo konkursų nugalėtojai.

 

Neliko skolingi ir trečiakursiai: tai įrodė šmaikštūs visų specialybių grupių pasirodymai, patarimai ir palinkėjimai draugams, gėlės ir padėkos žodžiai mokytojams, auklėtojams, administracijai, pačių pagamintos atminimo dovanėlės.

 

Susirinkusiųjų širdis virpino jausmingos Jovitos ir Tomo eilės bei jų atliekamos dainos. Savo kūrybos dainą absolventams skyrė Arvydas su draugais. Linksmai sukosi šokėjai, kurie bendram šokiui pakvietė ir mokytojus. Šventinį renginį organizavusi mokinių tarybos koordinatorė Irena Kavaliauskienė padėkojo mokinių tarybai ir trečiakursiams šokėjams už nuoširdų ir aktyvų dalyvavimą visuose renginiuose.

Įsimintiną šventę užbaigė Šedbarų liaudiškos muzikos jaunųjų atlikėjų pasirodymas.

                                       Mokytoja Vitalija Rutkauskienė