Naujienų archyvas

Pasitinkant Kovo 11 – ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro kūno kultūros mokytojai metodininkai Stefa Bartkuvienė ir Dalis Lapašinskas organizavo sportinį renginį – bočios varžybas.

Kovo 10 dieną centro bendruomenė susirinko į renginį, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Nuskambėjus Lietuvos Respublikos himnui, renginį vedusi mokytoja Vitalija Rutkauskienė pakvietė susirinkusiuosius pasidžiaugti artėjančia švente ir prisiminti praeitin nugrimzdusius įvykius, sukaktis, faktus ir žmones.

Prasmingos šventės proga centro bendruomenę pasveikino direktorius Jonas Pravilonis.

Šventinio renginio metu skambėjo Arvydo ir Valentino bei Jovitos dainos, skaitovų Jovitos ir Tomo eilės apie Lietuvą, susirinkusieji žiūrėjo dokumentinį filmą „Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas“.

Įsimintina diena liudija, kad esame stipri tauta laisvoje valstybėje. Tik laisvoje valstybėje žmogus yra laisvas, tad mokytoja Vitalija Rutkauskienė pakvietė renginio dalyvius garsiai ištarti: “Aš džiaugiuosi, kad esu lietuvis“, „Aš džiaugiuosi, kad esu lietuvė“.

Pasitikdami gražią šventę mokiniai puošė ne tik mokyklą, bet ir bendrabučius, kuriuose akį džiugino Lietuvos valstybės simboliai ir Lietuvos vėliavos spalvų drugelių skrydis.