Naujienų archyvas

Kovo 30 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus atstovai dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centre vykusioje „Profesijų mugėje 2017“.

 

Centro staliaus specialybės mokiniai, vadovaujami vyresniojo profesijos mokytojo Sauliaus Dailidonio, demonstravo medinio namelio ir durų surinkimo technologinį procesą.

Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis bei profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas Eugenijus Mikšas supažindino ekspozicijos lankytojus su Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre ruošiamomis specialybėmis, priėmimo ir mokymosi sąlygomis.

Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai teatralizuota daina pristatė  žirgininkystės verslo darbuotojo specialybę. Mokiniams vadovavo neformaliojo švietimo organizatorė Marija Selenienė. Į renginį mokinius lydėjo vyresnioji profesijos mokytoja Loreta Baltkojienė ir profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė.

            Alfonsas Ivoškis, profesinio mokymo skyriaus vedėjas