Naujienų archyvas

Balandžio 12–13 dienomis Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus atstovai dalyvavo Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinėje mokykloje vykusioje  regioninėje švietimo parodoje „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“.

Parodą organizavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudamas su Radviliškio rajono savivaldybe, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centru bei Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindine mokykla.

Parodą atidaręs Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis pasidžiaugė, kad tokia didelė ir švietimo srities specialistams reikalinga paroda organizuota Radviliškyje. Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis palinkėjo mokytojams  parodoje pasisemti idėjų ir geros nuotaikos.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus darbuotojai ir mokiniai parodoje surengė ekspoziciją, kurioje pristatė mokymosi galimybes pagal vykdomas pirminio profesinio mokymo programas. Parodoje dalyvavę centro ir skyriaus mokytojai bei administracijos atstovai susipažino su kitų mokyklų ekspozicijomis, dalyvavo paskaitose ir seminaruose apie tai, ko reikia šiuolaikiškam bei kokybiškam darbui mokykloje.

Antrąją parodos dieną mūsų centro ir kitas ekspozicijas aplankė LR švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

Tą pačią dieną centro ir skyriaus administracijos atstovai ir mokytojai kartu su Radviliškio rajono švietimo bendruomenėmis dalyvavo Radviliškio kultūros centre vykusioje viešojoje konsultacijoje „Kaip pagerinti mokinių mokymosi pasiekimus“ ir įsijungė į diskusijas dėl ugdymo proceso trukmės kaitos ir jos poveikio mokinių pasiekimams. Renginio pranešėjai – švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius bei Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėja Audronė Šuminienė.

 

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija