Naujienų archyvas

Profesinio mokymo diplomų įteikimo ceremonija – viena įsimintiniausių švenčių Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre. Tai diena, kai absolventai suvokia, jog dabar visas platus pasaulis tarsi po jų kojomis, o kaip seksis toliau – priklausys tik nuo jų pačių.
Šiais metais birželio 28-ąją į profesinio mokymo diplomų įteikimo šventę susirinko per pusšimtį dvidešimt pirmos laidos absolventų.

Šventės metu direktorius Jonas Pravilonis pasveikino absolventus ir padėkojo jiems už centro garsinimą, garbingus apdovanojimus, aktyvų dalyvavimą renginiuose bei palinkėjo visokeriopos sėkmės.
Absolventams, sėkmingai įveikusiems įgytų kompetencijų vertinimo etapą, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė palinkėjo būti kantriems siekiant savo svajonių išsipildymo ir priminė, kad jiems šio centro durys visada bus atviros.
Darbdavių vardu kalbėjęs Vaidas Stasiukynas jaunuoliams patarė būti darbštiems, pareigingiems, ištvermingiems, nes tik tada galima tikėtis sėkmės ir darbe, ir gyvenime.
Kad centre įgytos žinios ne tik maitintų, bet ir leistų įgyvendinti savo tikslus bei svajones, absolventams palinkėjo specialioji pedagogė Justina Pundzienė.
Danutė Poškienė, kalbėjusi absolventų tėvelių vardu, padėkojo centro administracijai, mokytojams, auklėtojams už suteiktas žinias, geras mokymosi bei laisvalaikio sąlygas, galimybę atlikti praktiką užsienio šalyse ir visiems palinkėjo kantrybės bei tolimesnės sėkmės.
Įpusėjus šventei, absolventams įteikti sėkmės bilietai į ateitį – profesinio mokymo diplomai.

Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis pasidžiaugė, kad net dvylika absolventų pasiekė puikių, labai gerų ir gerų įgytų kompetencijų vertinimo rezultatų. Šiems absolventams įteikti padėkos raštai. 

Šventinį renginį nuoširdžiai ir šiltai vedė Irena Kavaliauskienė. Skambėjo centro mokinių Jovitos Stosiūtės ir Arvydo Bražo atliekamos dainos, valso ritmu sukosi šokėjų poros. Susirinkusius džiugino Kalnelio Gražionių  vaikų ir jaunimo užimtumo centro mažieji saviveiklininkai, dainų atlikėjas Nerijus Šukutis. 

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė