Naujienų archyvas

Gegužės 11 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro atstovai "Imantų" bendruomenės namuose surengė profesinį veiklinimą, kuriame pristatė centre ruošiamas specialybes. “Imantų” bendruomenės nariai kartu su centro profesijos mokytojais ir mokiniais turėjo galimybę stebėti, mokytis ir išbandyti savo gebėjimus.

Virėjo specialybės mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė, vyresniosios profesijos mokytojos Rima Miliauskienė ir Gražina Butvilienė kartu su “Imantų” bendruomenės nariais kepė saldžius blynus, puošė sausainius, visus vaišino karšta sriuba. Profesijos mokytojoms talkino virėjo specialybės mokiniai.

Viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai ir profesijos mokytoja Jolanta Krivickienė kartu su bendruomenės nariais iš spalvoto popieriaus karpė ir lankstė gėles, surengė specialybės darbelių parodėlę.

Staliaus specialybės mokiniai ir mokytoja Violeta Stašiūnienė kartu bendruomenės nariais atliko žaismingą užduotį – pagal schemą dėliojo medinę dėlionę – kiškį, demonstravo gaminius iš medienos.

Apdailininko specialybės vyresnysis profesijos mokytojas Almantas Minkevičius su mokiniais mokė bendruomenės narius atlikti darbus naudojant dekoratyvinį tinką.

Šaltkalvio specialybės profesijos mokytojas Romas Pikelis su  mokiniais pravedė metalo pjaustymo pamokėlę.

“Imantų” bendruomenės pirmininkas Rimantas Vaitkevičius pasidžiaugė centro direktoriaus Jono Pravilonio įteikta staliaus specialybės mokinių dovanėle ir padėkojo centro bendruomenei už turiningą profesinio veiklinimo dieną.

Nuoširdūs Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir “Imantų” bendruomenės susitikimai suteikia galimybę pasidalinti patirtimi ir naujomis idėjomis.

Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis