Naujienų archyvas

Gegužės 17 – oji Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre prasidėjo neįprastai. Į kiemą riedėjo Renault ir Volvo vilkikai, rinkosi jaunimas, kuriems išsamesnę informaciją teikė centro kuratoriai. Prasidėjo renginys „Būk. Atrask. Pasirink“.

UAB „Volvo Lietuva“ įmonės atstovai kartu su vežėjais, mokymų ir karjeros konsultavimo specialistais pakvietė jaunuolius susipažinti su šiuolaikinių ir ateities sunkvežimių technologijomis, saugaus, ekonomiško vairavimo principais bei karjeros galimybėmis.

Įgyvendindama šį socialinės atsakomybės projektą įmonė taip pat prisijungė ir prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis, sveikindamas taip gausiai susirinkusį jaunimą, pasidžiaugė suteikta galimybe susipažinti su naujausiomis sunkvežimių technologijomis bei darbo perspektyvomis.

Renginyje dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis padėkojo „Būk. Atrask. Pasirink“ vykdytojams už socialinės atsakomybės projektą ir palinkėjo sėkmės jaunimui planuojant karjeros galimybes.

„Volvo Lietuva“ personalo direktorė Vilma Suchockienė pristatė visą dieną vyksiančio renginio programą, jos tikslus ir uždavinius ir palinkėjo gerų įspūdžių.

Apie 100 renginio dalyvių dalyvavo seminaruose, kurie vyko trijose stotelėse: saugus ir ekonomiškas vairavimas, techninės informacijos pristatymas ir naujosios ateities technologijos.

Po seminarų jaunuoliai praktiškai išbandė savo jėgas taupaus vairavimo simuliatoriuje, gyvai apžiūrėjo sunkvežimius ir jų agregatus, susitiko su vežėjais. Svečiai mielai dalijosi savo patirtimi, atsakinėjo į dalyvių klausimus, teikė patarimus. Vyko serialo „Reisas“ ir kitų reklaminių video filmų peržiūra.

Seminarų metu įgytas žinias jaunuoliai išbandė viktorinoje. Atrinkti trys dalyviai, kurie turės galimybę rugsėjo 21 dieną Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje varžytis su dalyviais iš kitų miestų. Į viktorinos klausimus geriausiai atsakė mokiniai Žilvinas Mitkus, Gytis Malatokas ir Deividas Šimoliūnas.

Tikimės, kad šis socialinės iniciatyvos renginys padės jaunimui atsakingai planuoti savo karjerą ir gyvenimą.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė