Naujienų archyvas

Rugsėjis sugražina mus iš vasaros į rudenį – dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, nuostabiais voratinkliais pasidabinusį. Atkeliauja graži ir prasminga šventė, metai iš metų pasikartojanti, bet kasmet vis kitokia – Rugsėjo1-oji. Šią dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras pasipuošė gėlėmis, prisipildė linksmo jaunų žmonių šurmulio.

Susitikimai su vasarą nematytais draugais, smagus bendravimas, jaudinantys nauji potyriai – tokie pirmieji įspūdžiai aplankė visus, atvykusius į centrą. Nuskambėjus Lietuvos Respublikos himnui, perskaityti LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės, LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko akademiko Eugenijaus Jovaišos, švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės, Radviliškio rajono mero Antano Čepononio sveikinimai.

Prasmingos šventės proga centro bendruomenės narius, mokinių tėvelius, globėjus ir kitus svečius, susirinkusius į aktų salę, pasveikino centro direktorius Jonas Pravilonis, palinkėjęs naujų atradimų ir kūrybiškumo keliaujant po įstabų mokslo ir profesinių žinių pasaulį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė šventės dalyviams palinkėjo pasitikėjimo, pagarbos, nuoširdaus bendravimo ir pristatė mokytojus, auklėtojus, kitus darbuotojus, su kuriais mokiniams teks bendrauti visus šiuos mokslo metus. Tvirtai žengti mokslo ir žinių keliu linkėjo praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas.

Nuotaikingas dainas ir muziką susirinkusiems dovanojo centro mokinys Arvydas Bražas. Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojas Rolandas Sereika pakerėjo įstabiomis elektrinio smuiko melodijomis, kurios palietė visų širdis ir pripildė šilumos bei gerumo.

Šventinį renginį vedė būrelių vadovė Irena Kavaliauskienė.

Bibliotekininkė Audronė Urbonavičienė