Naujienų archyvas

Ar tu girdi? Į tavo širdį noriu pasibelsti.

Neužsisklęsk, o atlapok plačiai.

Tai, ką žinau ir moku, ką galiu,

Norėčiau, kad turėtumei ir tu.

 

          Šiandien – pirma rudens diena: pamažu  traukiasi lietinga vasara, vėjas jau žarsto medžių lapus, tuoj pačiomis ryškiausiomis spalvomis nušvis laukai, miškai ir sodai. Rimsta gamta. Tačiau šį rytą Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras atgijo nuo mokinių ir mokytojų klegesio,  kurie  atskubėjo į  gražiausią rudens šventę – Rugsėjo 1-ąją.

       Daug gėlių, daug naujų ir jau žinomų veidų, susitikimai su per vasarą nematytais draugais, triukšmingas bendravimas, geri jausmai, jaudinantys nauji potyriai pirmakursiams – tokie pirmieji įspūdžiai aplankė visus, atvykusius į centrą.

          Nuskambėjus  Lietuvos Respublikos himnui,  centro bendruomenės narius, mokinių tėvelius, globėjus ir kitus  svečius, susirinkusius į aktų salę,  su gražia ir prasminga švente pasveikino centro  direktorius Jonas  Pravilonis. Mokytojams ir auklėtojams palinkėjo stiprybės ir  kantrybės,  ugdant jaunuosius specialistus, mokiniams – jaunatviškos energijos, o visus  bendruomenės narius pakvietė  įsiklausyti į savo širdies balsą ir nusiteikti geriems bei prasmingiems darbams.


       Šventės dalyvius pasveikino centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė ir pirmakursiams pristatė jų mokytojus, auklėtojus bei kitus darbuotojus, su kuriais  teks bendrauti visus šiuos mokslo metus.

 

           Nuotaikingą šventinį koncertą centro bendruomenei padovanojo Radviliškio miesto kultūros centro renginių vadybininkas Simas Stankus.

 

                                                              Mokytoja Vitalija Rutkauskienė