Naujienų archyvas

Kiekvieną rudenį Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro pirmo kurso mokiniai su jauduliu laukia ypatingos šventės – krikštynų. Šiais metais ši nuotaikinga šventė surengta spalio 12 – ąją.

Mokinių tarybos nariai kartu su vyresnių kursų mokiniais pirmakursiams surengė šventę, kurioje šie pasijuto labiai svarbūs ir reikalingi. Tą dieną skambėjo linkėjimai, patarimai, parengta daugybė smagių užduočių, įteiktos dovanėlės.

Įveikę „kliūčių ruožą“ centro kieme, visi sugužėjo į aktų salę. Čia skambėjo centro mokinių Arvydo, Tomo, Ridmantės ir Valentino atliekama daina, o juoko ir linksmybių būta su kaupu. Pirmakursiai padovanojo visiems šaunius pasirodymus. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, padėkojusi mokiniams ir auklėtojams už nepakartojamas šventės akimirkas, kartu su praktinio mokymo vadovu Alvydu Slavinsku įteikė mokiniams nominacijas ir saldžiuosius prizus.

Įrodę, kad tikrai verti tapti pilnateisiais centro bendruomenės nariais, pirmakursiai kartu su “krikštatėviais” pakartojo “fukso” priesaiką.

Renginio dalyviai pakviesti į šventinę diskoteką.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė