Naujienų archyvas

Gegužės 24 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro profesijos mokytojai, profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas Eugenijus Mikšas ir mokiniai Pašušvio pagrindinės mokyklos bendruomenei pristatė centre ruošiamas specialybes. Mokyklos bendruomenės nariai kartu su centro atstovais turėjo galimybę stebėti, mokytis ir išbandyti savo gebėjimus.

Pristatymą pradėjo centro šokėjai, vadovaujami būrelių vadovės Irenos Kavaliauskienės. Jie šoko valsą, liaudišką žaidimą "Pliauškutį".

Apdailininko specialybės mokinys Arvydas atliko savo kūrybos dainas.
Virėjo specialybės profesijos mokytojos Daiva Petrauskienė ir Laimutė Kasperavičienė kartu su pašušviečiais kepė cake popsus (keksiukus) ir juos puošė. Visus vaišino karšta arbata, kava ir mokinių keptais sausainiais. Profesijos mokytojoms talkino virėjo specialybės mokinės Loreta ir Gintarė.

Staliaus specialybės mokiniai Audrius ir Tomas kartu su profesijos mokytoju Sauliumi Dailidoniu mokė mokinius gaminti pjaustymo lenteles rankinėmis frezavimo staklėmis, surinkti karkasinio namelio maketą.

Pasibaigus praktiniams užsiėmimams centro šokėjai visus pakvietė bendram šokiui - žaidimui "Laurencija".