Naujienų archyvas

„Keičias vėjas ir mada, lieka polka vis jauna...“ – šiais žodžiais lapkričio 30 – ją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinių taryba ir koordinatorė Irena Kavaliauskienė pakvietė į renginį – „Polkos ir pyrago“ popietę.

Ruošdamiesi popietei mokiniai repetavo liaudies dainas, šokius, o renginio dieną pasipuošę tautiniais rūbais susirinko prie stalų, ant kurių puikavosi įvairiausi pyragai.

Renginio vedėja Irena Kavaliauskienė pasveikinusi dalyvius priminė, kad ši popietė skirta puoselėti liaudišką muziką, šokį bei senąsias folkloro tradicijas ir pakvietė pristatyti namų darbus.

Mokiniai dainavo lietuvių liaudies dainas, šoko, žaidė liaudies žaidimus, įtraukdami į pasirodymus kuo daugiau popietės dalyvių. Polką su ragučiais linksmai trypė visi susirinkusieji. III kurso mokinys Arvydas Bražas atliko liaudies dainą, kurią mielai traukė ir kiti popietės dalyviai.

Laikas netruko prabėgti. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė pasidžiaugė gražiu renginiu ir įteikė popietės dalyviams saldžius prizus.

Mokiniai vaišinosi arbata, atsineštais pyragais, ragavo ir gyrė viešbučio darbuotojo specialybės mokinių iškeptą pyragą.

Smagus renginys sužadino popietės dalyvių smalsumą toliau domėtis savo tautos kultūra ir papročiais.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė