Naujienų archyvas

Gruodžio 5 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre apsilankė mokiniai ir mokytojai iš Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos.

Atvykusieji susitiko su centro direktoriumi Jonu Praviloniu, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskiene, susipažino su mokymosi centre galimybėmis, žiūrėjo vaizdo medžiagą apie Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus veiklą.

Svečiams organizuotas profesinis veiklinimas, kurio metu jie galėjo atlikti staliaus ir virėjo specialybių praktinio mokymo užduotis. Staliaus specialybės vyresnysis profesijos mokytojas Saulius Dailidonis ir profesijos mokytojas Nerijus Kadžys panevėžiečius mokė surinkti medines duris ir namelį. Virėjo specialybės mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė ir suaugusiųjų tęstinio profesinio mokymo dalyvės kartu su mokiniais, besidominčiais virėjo specialybe, gamino skanėstus.

Profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas Eugenijus Mikšas svečiams aprodė siuvimo, suvirinimo praktinio mokymo dirbtuves, bendrabučius.

Panevėžiečiai pabuvojo Šeduvoje įsikūrusiame istorinės technikos muziejuje bei Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgyne.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija