Naujienų archyvas

Kūčių ir Šv. Kalėdų laikotarpis – tai metas, kai pildosi slaptos svajonės ir lūkesčiai, kai žodžiai virsta gerumu, o nuveikti darbai – padėkomis. Tai atleidimo, dalijimosi, meilės, gerumo ir šilumos dovanojimo metas.

Džiugu, kad Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre išliko graži tradicija – prieš žiemos atostogas bendrabučiuose susirinkti į Padėkos vakarą, paspausti vieni kitiems rankas, paprašyti atleidimo, palinkėti sveikatos, ramybės, susikaupimo.

Ragaujant pačių paruoštus kūčių valgius mokinius aplankė centro administracija, atskubėjo Kalėdų Senelis su dovanomis. Atvykusiuosius pasitiko linksmų nykštukų būrys, skambėjo nuoširdžios Gabrielės eilės, Jovitos ir Tomo daina.

Centro direktorius Jonas Pravilonis pasveikino mokinius su artėjančiomis gražiausioms metų šventėmis ir paragino daryti kuo daugiau gražių ir prasmingų darbų.

Artėjančių švenčių išvakarėse centro mokiniai kartu su auklėtojais ir mokytojais puošė mokyklą: viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai langus nubarstė karpiniais, virėjo specialybės mokiniai ir mokytojai II aukšto fojė paruošė šventinių valgių stalus. Nuostabią Kalėdinę ekspoziciją sukūrė profesinės reabilitacijos dalyviai, besimokantys pagal floristo padėjėjo programą.

Radviliškio miesto Kalėdinių eglučių alėjoje iškilo įspūdingiausia pripažinta staliaus specialybės mokinių ir mokytojų sumeistrauta medinė eglė.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė