Naujienų archyvas

Ateina laikas ir į tavo gyvenimą įžengia Mokytojas.
Paprastai ir prasmingai jis parodo, kaip įminti didžiausias gyvenimo paslaptis...

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre iškilmingai paminėta Tarptautinė mokytojų diena.

Mokytojų dienos šventė

Jau tradicija tapo Mokytojų dienos proga mokiniams leisti įsitikinti, ką reiškia būti mokytoju, ir suteikti jiems savivaldą. Mokinių tarybos iniciatyva pirmos pamokos metu mokytojai ir kiti darbuotojai savo pareigas perdavė mokiniams, užleido jiems darbo vietas.

Mokytojų dienos šventė aktų salėje pradėta nuoširdžiais sveikinimo žodžiais mokytojams, auklėtojams, visiems, kurie moko ir ugdo jauną žmogų.

Prasmingos šventės proga perskaitytas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas. Pagarsinti kiti centro bendruomenei skirti palinkėjimai.

Centro pedagogų kolektyvą pasveikino direktorius Jonas Pravilonis, padėkojo už šiltą ir žmogišką rūpestį bei pasišventimą savo darbui.

Už pastangas ugdant mokinių savarankiškumą, atsakomybę direktorius Jonas Pravilonis ir pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė mokytojams bei auklėtojams įteikė padėkas. Renginio vedėja mokinių tarybos koordinatorė Irena Kavaliauskienė paskelbė nominacijas, kurias kartu su mokinių tarybos atstovais išdalino jas pelniusiems darbuotojams.

Šventės metu skambėjo Šiaulių valstybinės kolegijos ugdytinių Arno ir Rasos atliekama muzika ir dainos.

Ruošdamiesi šventei paraginti mokinių tarybos centro mokiniai kartu su auklėtojais surengė margaspalvę rudeninių kompozicijų parodą.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė