Naujienų archyvas

Spalio 10 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro pirmo kurso mokiniams surengtas susitikimas su Ilona Sernoviene, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Radviliškio policijos komisariato vyresniąja tyrėja.

Susitikimas su policijos pareigūne

Susitikimo metu mokiniai informuoti apie nepilnamečių atsakomybę už padarytus teisės pažeidimus bei tėvų atsakomybę už vaikų padarytus teisės pažeidimus. Aptartos dažniausiai kylančios problemos: drausmė, rūkymas viešoje vietoje, alkoholio ir psichotropinių medžiagų pasekmės, chuliganizmas, kitų asmenų daiktų pasisavinimas, video medžiagos ir nuotraukų talpinimas socialiniuose tinkluose.

Kalbėta apie leistinus ir neleistinus nepilnamečiams veiksmus, galimus pavojus, kaip nuo jų apsisaugoti, priminti teisės įstatymai.

Akcentuota atsakomybė už nedidelį chuliganizmą, t. y. necenzūrinių žodžių ar gestų vartojimą viešose vietose, įžeidimus ir patyčias, žmonių rimties trikdymą.

Susitikimo pabaigoje pareigūnė atsakė į mokinių klausimus. Paskatinti išsakyti savo nuomonę, mokiniai aktyviai diskutavo minėtomis temomis.

Socialinė pedagogė Silva Bosienė