Naujienų archyvas

Balandžio 27 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro profesijos mokytojai, mokiniai kartu su centro direktoriumi Jonu Praviloniu ir profesinio mokymo skyriaus vedėju Alfonsu Ivoškiu "Imantų" bendruomenės namuose organizavo profesinės karjeros projektavimo dieną, kurioje pristatė centre ruošiamas specialybes. “Imantų” bendruomenės nariai ir pirmininkas Rimantas Vaitkevičius su centro atstovais turėjo galimybę stebėti, mokytis ir išbandyti savo gebėjimus.

Virėjo specialybės profesijos mokytojos Raisa Bučinskienė, Daiva Petrauskienė ir Laima Kalasauskienė kartu su “Imantų” bendruomenės nariais kepė cake popsus (keksiukus), saldžiuosius vaflius, skrudino kukurūzų spragėsius, visus vaišino karštais sumuštiniais bei čeburėkais.

Profesijos mokytojoms talkino virėjo specialybės mokiniai Jovita ir Jolita Sadauskaitės, Deimantas Stasiūnas ir Mindaugas Zakarauskas.
Viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai Greta Golcaitė, Vladas Zimantas ir profesijos mokytoja Janė Džiautienė kartu su aktyviais bendruomenės nariais iš spalvoto popieriaus lankstė skirtukus knygoms, gėles, vazeles.

Staliaus specialybės mokiniai Audrius Trinka, Tomas Gasiūnas ir centro darbuotojas Remigijus Kačinskas mokė bendruomenės jaunimą surinkti karkasinio namelio maketą, sukalti inkilus, atskleidė medžio drožimo paslaptis.

Apdailininko specialybės profesijos mokytojas Almantas Minkevičius su apdailininko specialybės mokiniais Diana Muraškaite bei Gintaru Valancevičiumi demonstravo ir mokė užrašų rašymo technologijos, naudodami iš anksto paruoštus trafaretus, kurių pagrindą dengė dažais.

Šaltkalvio specialybės profesijos mokytojas Romas Pikelis su šaltkalvio specialybės mokiniais Evaldu Kursoniu, Tomu Ščiglinsku bei Mindaugu Petkevičiumi pravedė suvirinimo darbų pamokėlę, kurios metu demonstravo, kaip atliekamos suvirinimo siūlės. Pamokėlės metu “Imantų” bendruomenės nariai kartu su centro mokiniais atliko suvirinimo darbus.

Pasibaigus praktiniams užsiėmimams “Imantų” bendruomenės pirmininkas Rimantas Vaitkevičius padėkojo centro bendruomenei už profesinės karjeros projektavimo dieną, įteikė atminimo medalius ir bendruomenės leidinius.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir “Imantų” bendruomenės susitikimai tampa tradicija, leidžiančia pasidalinti patirtimi ir naujomis idėjomis.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė