Naujienų archyvas

Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventė

Gyvenimas teka mumyse lyg rami upė, ir tai – stebuklas. Tačiau ir prie stebuklų priprantama. Kiekviena diena yra nauja dovana, baltas neprirašytas lapas.

(Bruno Ferrero)

Vasario 27 – osios popietę į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro aktų salę rinkosi mokytojai, auklėtojai, administracija, mokiniai, tėveliai, globėjai (rūpintojai). Čia visų laukė baigiamųjų kursų mokiniams skirta Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventė.

Nors kasmet ši šventė vis kitokia, tačiau jos tradicijos išlieka: paskutinė pamoka, kurioje – mokytojų, auklėtojų, antro kurso draugų sveikinimai, atminimo dovanėlės ir iki salės lydintis toks brangus paskutinis skambutis.

Susirinkusiuosius pasveikinęs centro direktorius Jonas Pravilonis pasidžiaugė mokinių profesiniais, sportiniais, kūrybiniais laimėjimais ir palinkėjo būti atsakingais, drąsiais, kaupti darbo patirtį, sėkmingai planuoti profesinę karjerą ir nesuklupti savarankiško gyvenimo kelyje.

Stiprybės, sėkmingos praktikos, puikių rezultatų kompetencijų vertinime bei siekiant užsibrėžtų tikslų linkėjo auklėtoja Sigita Ramanauskienė, vyresnysis profesijos mokytojas Almantas Minkevičius. 

Būrys baigiamųjų kursų mokinių apdovanoti padėkomis už pasiektus gerus mokymosi rezultatus.

Šventės kaltininkai, padėkoję už sveikinimus ir linkėjimus, prisiminė centre praleistą laiką, perskaitė testamentą, pademonstravo savo meninius gebėjimus ir mokyklai paliko sukurtas atminimo dovanas.

Renginį vedė auklėtoja Irena Kavaliauskienė. Susirinkusiems dainavo Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė