Naujienų archyvas

Centro apdailininkai tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro apdailininko specialybės mokiniai kovo 13 dieną dalyvavo Mažeikių politechnikos mokykloje vykusiame tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse „Apdailininkas (statybininkas) 2019“.

Konkurse dalyvavo 14 komandų iš Lietuvos ir Latvijos profesinio mokymo įstaigų. Mokiniai atliko betono imitaciją su gipsiniu Mitto tinku. 

Centro komandą sudarė II kurso apdailininko specialybės mokiniai Ričardas Rekštys ir Erlandas Tamašauskas. Mokinius konkursui rengė profesijos mokytojas Rimantas Jurevičius ir vyresnysis profesijos mokytojas Romas Elinauskas. Mokiniams tai buvo nauja patirtis, gerą įspūdį paliko šiltas ir nuoširdus bendravimas.

Konkurse dalyvavusiems mokiniams įteikta Mažeikių politechnikos mokyklos padėka. Centras apdovanotas Lietuvos statybininkų asociacijos padėka už nuoširdų ir atsakingą darbą stiprinant statybos sektoriaus konkurencinius gebėjimus, aktyvų dalyvavimą patirties pasidalinimo ir statybininko profesijos populiarinimo socialinėse iniciatyvose.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija