Naujienų archyvas

Balandžio 22 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro viešbučio darbuotojo, apdailininko ir staliaus specialybių profesijos mokytojai ir jų mokiniai dalyvavo Kudirkos pagrindinėje mokykloje organizuotame projekte „Menų dirbtuvės“.

Origamio technikos antros klasės mokinius mokė viešbučio darbuotojo specialybės VD14 grupės mokinės Greta, Eglė, profesijos mokytoja Janė Džiautienė ir apdailininko specialybės profesijos mokytoja Laima Židonienė. Antrokai lankstė skirtukus knygoms, tulpes, pynė, surišo knygutę, darė vazelę. Centro viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai paruošė darbų iš popieriaus parodėlę. Mokiniai dirbo noriai ir džiaugėsi savo pagamintais darbeliais.

Staliaus specialybę pristatė profesijos mokytoja Violeta Stašiūnienė ir keturi mokiniai su skirtingais darbais: Domas demonstravo drožinėjimo subtilybes, Arūnas mokė kalti inkilėlius, Audrius ir Gytis rodė, kaip surinkti karkasinio namo maketą. Mokinukai buvo labai aktyvūs, jiems patiko surinkinėti namą, ypač daug norinčių buvo susikalti inkilėlius ir parsinešti namo.

Už bendradarbiavimą ir dalyvavimą projekte „Menų dirbtuvės“ centras apdovanotas padėkos raštu.