Naujienų archyvas

Pilietiškumo pamoka „Trys laisvės dešimtmečiai“

Lietuva švenčia tris laisvės dešimtmečius. Pasitikdami gražią ir prasmingą dieną – Kovo 11-ąją, centro mokiniai ir mokytojai, pasipuošę mokinių tarybos narių sukurtomis trispalvėmis emblemomis, susirinko į pilietiškumo pamoką.

Nuskambėjus Tautiškai giesmei, centro direktorius Jonas Pravilonis pasidžiaugė prieš trisdešimt metų atkurta Lietuvos Nepriklausomybe ir šiandien esančia laisva, darbščia nepriklausoma valstybe. Paragino visus būti drąsiais, atsakingais ir laimingais savo laisvoje šalyje.

 Valstybę kuriame mes patys, ir ją turime tokią, kokios esame verti. Mokytoja Vitalija Rutkauskienė pakvietė dar kartą susipažinti su svarbiausiais Lietuvos istorijos įvykiais, susijusiais su šia reikšminga data, ir pažiūrėti dokumentinius filmus apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą.

Pamokos metu skambėjo centro mokinių ansamblio atliekama daina  (vadovas Virginijus Cirkelis). Renginio pradžią ir pabaigą įprasmino  Eurikos Masytės ir „Ąžuoliuko“ choro daina „Laisvė“ bei Lietuvos dainininkų atlikta daina „Mano Lietuva“.

Centro informacija