Naujienų archyvas

Gegužės 9-oji – Europos diena

Centro mokiniai pakviesti dalyvauti Europos dienos minėjime ir pademonstruoti savo kūrybiškumą, išreiškiant savo jausmus arba kuriant padėką Europai taip, kaip jiems atrodo geriausia šiuo metu.

Labai džiugu sulaukti mokinių darbų, kuriuose atsispindi šių dienų patiriami sunkumai, žmonių atsakomybė ir Europos Sąjungos vertybės: taika, pagarba, lygybė, kalba ir sąžiningumas.

Gegužės 9-ąją 13.00 valandą centro mokiniai pakviesti dalyvauti vaizdo konferencijoje, skirtoje Europos dienai paminėti. Konferencijos metu mokiniai turėjo galimybę bendrauti, dalintis savo nuomone ir žiniomis apie Europą bei pagilinti žinias. Vaizdo konferencijos metu paskelbta viktorina „Pažįstu Europos Sąjungą“, kurioje mokiniai aktyviai dalyvavo ir demonstravo puikias žinias tiesiogiai. Kiti mokiniai galėjo savo žinias pasitikrinti jiems patogiu metu interaktyvioje viktorinoje.

Norime nuoširdžiai padėkoti aktyviai dalyvavusiems mokiniams, pasidžiaugti jų sukurtais darbais ir žiniomis, kurios tikrai yra puikios. Maksimalų rezultatą surinko 5 mokiniai: Mantvydas M., Kristina J., Erika S., Gabrielė S., Vidmantas M. Taip pat dėkojame Mariui, Birutei, Vestai, Irmai, Justinai, Laurai, Gabijai, Gabrielei ir kitiems mokiniams.

Nuoširdžiausi linkėjimai su Europos Sąjungos šūkiu – „Susivienijusi įvairovė!“.

Specialioji pedagogė Ilona Dobrovolskytė