Naujienų archyvas

Pasaulinė aplinkos apsaugos diena švenčiama birželio 5 – ąją.  Minint šią dieną, centro mokiniai pakviesti dalyvauti gražiausios nuotraukos konkurse „Aš – gamtos vaikas“.

Konkursas „Aš – gamtos vaikas“

Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie aplinkos ir gamtos išsaugojimo. Pasaulinės aplinkos apsaugos dieną organizuojami įvairūs renginiai: varžybos dviračiais, rašinių, piešinių, nuotraukų konkursai, medelių sodinimo, aplinkos tvarkymo akcijos. Taip siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į aplinkosaugos problemų sprendimą.

Centro mokinių atsiųstose nuotraukose matome jaunuolius gamtos apsuptyje įvairiuose Lietuvos kampeliuose. Puiku, kad jauni žmonės supranta, jog pačios gražiausios nuotraukos – gamtos fone.

Žvelgdami į užfiksuotus vaizdus tikime, kad Pasaulinė aplinkos apsaugos diena – pati tinkamiausia proga kiekvienam iš mūsų pamatyti, kokia graži ir turtinga Lietuvos gamta, ir susimąstyti, ką turime daryti, kad ji tokia ir išliktų.

Dėkojame Ingridai, Vestai, Amandai, Rimantei, Erikai, Justinai, Birutei, Eimučiui, Samantai, Kamilei, Gražvydui už dalyvavimą konkurse.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė