Naujienų archyvas

Atsiliepdami į Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos kvietimą dalyvauti nuotoliniame respublikos avangardinio meno festivalyje – konkurse „Aš kitoks“, centro mokiniai, vadovaujami mokytojų ir švietimo pagalbos specialistų, sukūrė netradicinę avangardinę aprangą iš netradicinių medžiagų.

Kolekciją pavadinę „Gamtos harmonija“, konkurso dalyviai naudojo medžiagas iš gamtos: žaliosiomis samanomis pasipuošusias sauso medžio ir po audros nuvirtusios eglės šakeles, medžio drožles, saulėgrąžų sėklas. Savo idėjas, kruopštų darbą, šilumą ir meilę perkėlė ant rūbų. Ir tai dar ne viskas. Aprangos pristatymas nufilmuotas, sumontuotas vaizdo filmukas ir pateiktas konkurso rengėjų vertinimui.

Darbas pastebėtas ir gerai įvertintas. Gegužės 21 dieną virtualioje erdvėje paskelbti konkurso rezultatai. Centro kolektyvo „Mes – viltis“ kolekcijai „Gamtos harmonija“ skirta II-oji vieta.

Avangardinę aprangą demonstravo mokiniai: Gabrielė, Vesta, Erika, Erlandas, Deividas. Kolekciją rengti padėjo profesijos mokytojos D. Gakštienė, J. Krivickienė, auklėtoja S. Ramanauskienė, specialioji pedagogė I. Dobrovolskytė, vyr. socialinė pedagogė S. Bosienė.

Centro informacija