Naujienų archyvas

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro virėjo ir kambarių tvarkytojo specialybių mokiniai bei lydintys mokytojai sėkmingai atliko darbinę praktiką Italijos pietuose įsikūrusiame Rodi Garganico miestelyje. Praktika truko tris savaites. Priimanti organizacija, kurios  vadovas Mindaugas Lucka bei projektų vadovė Karinė džiaugėsi mokinių darbu praktikos metu.

Centro mokinių darbinė praktika Italijoje

Laisvalakiu mokiniai susipažino su Italijos istorija. Aplankė Monte Sant Andželo miestelį ir grotą. Į šią vietą turistus ir piligrimus traukia Šv. Mykolo Archangelo grota, kurioje jis pirmą kartą pasirodė V a. Įspūdingoje grotoje yra šventykla, stebuklingas šaltinis, nuo seno garsėjęs gydomosiomis savybėmis. Mokiniai aplankė į Manfredoniją – miestą pietų Italijoje, Apulijos regione. Manfredonija įsikūrusi Italijos pietryčiuose ant Adrijos jūros kranto, prie Gargano kalno.

Susipažinta su Lesino ir Foggia miestais. Grupė užsuko į Gargano pusiasalio „sostinę“ bei baltu perlu pramintą Vieste, turinčią žavų miesto centrą su daugybe laiptelių, siaurų gatvelių bei arkų ir virš jų stūksančią Katedrą. Sėkmingai atlikus darbinę praktiką, mokiniams įteikti sertifikatai ir Euro pasai. Mokiniai patobulino praktinius, socialinius bei užsienio kalbos įgūdžius. Dėkojame už šiltą priėmimą organizacijai, suteikusiai galimybę atlikti darbinę praktiką Italijoje.

Džiaugiamės turėję galimybę įgyti įvairiapusės darbinės praktikos, žinių ir profesinės patirties.

Mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė