Naujienų archyvas

Dažytojo – tinkuotojo padėjėjo specialybės profesijos mokytojų stažuotė Valensijoje

Pagal Erasmus+ 1 pagrindinio veiksmo programos projektą Nr. 2019-1-LT01-KA102-060234 „Specialiųjų poreikių ir mažiau galimybių turinčių jaunuolių mokymosi motyvacijos ir savirealizacijos skatinimas vykdant tarptautinį bendradarbiavimą“ dažytojo – tinkuotojo padėjėjo specialybės profesijos mokytojai Romas Elinauskas ir Rimantas Jurevičius 2022-01-30 – 2022-02-19 dienomis dalyvavo  stažuotėje Valensijoje (Ispanija).

Dažytojo – tinkuotojo padėjėjo specialybės profesijos mokytojų stažuotė Valensijoje

Projekte numatytas veiklas  organizavo ESMOVIA -Training and Mobility organizacija ir jos  koordinatorė Irene Fontanelli, kuriai dėkingi  už puikų bendravimą,  aiškų informacijos perteikimą, apgyvendinimą bei nuolatinį rūpestį.   

Praktines veiklos atliktos VLC 360⁰ Multiservicios/Construction įmonėje, kuriai vadovauja Pablo Serra.  Susipažinta ir praktiškai išbandytos autentiškos ir modernios  apdailos darbų technologijos. Gilintos žinios bei praktiniai įgūdžiai lubų ir sienų paruošimo, glaistymo ir dažymo darbų srityje. Žavėjo rodomas dėmesys darbuotojams, darbo drausmė, saugaus elgesio reikalavimai bei tvarka įmonėje. Įgytas žinias ir darbo technikas tikimasi perteikti mokiniams.

Savaitgaliais   aplankytas Bioparkas, Okeonografijos Meno ir mokslo muziejus, kino teatras Hemisferic, pabuvota Flamenko koncerte.  Susipažinta su miesto senamiesčiu, jo istorija, naujais rajonais, uostu. Nors miestas gana didelis, bet reikiamą objektą pasiekti gana greitai ir laiku buvo galima dėka puikiai  išvystytos visuomeninio transporto sistemos.

 Profesijos mokytojai Romas Elinauskas ir Rimantas Jurevičius

  • 001
  • 002
  • 003