Projektinė veikla

Vykdant projekto Erasmus+ KA1: „ES šalių patirtis kurčiųjų profesinio orientavimo kontekste“ veiklas, vasario 21 – 26 dienomis Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas Eugenijus Mikšas ir profesijos mokytoja Raimonda Barkauskienė vyko į Slovėniją, Liublianą.

Vizite dalyvavo 10 žmonių iš įvairių įstaigų ir organizacijų, kurie susipažino su priimančios organizacijos veikla, darbuotojų darbo patirtimi.
Vizito dalyviai klausėsi paskaitų: „Bendras profesinis orientavimas priimančioje šalyje“ (Slovėnijoje), „Priimančio partnerio kurčiųjų profesinio orientavimo metodikos“, „Kurčiųjų profesinis konsultavimas ir mokymas“ (Slovėnija), „Kurčiųjų profesinis konsultavimas ir mokymas. Integracija“ (Italija, Sicilija), „Profesinis orientavimas kurčiojo artimoje aplinkoje“.

Stažuotojai susitiko su kurčiųjų bendruomene, jaunimu, vyko diskusijos.

Laisvalaikio metu vizito dalyviai apsilankė prie Bledo ežero, susipažino su jo apylinkėmis. Pabuvojo Liublianos senamiestyje, apžiūrėjo pilį, muziejų.
Vizito pabaigoje vyko aptarimas. Kiekvienas projekto dalyvis išsakė nuomonę, ką galėtų pritaikyti savo darbe. Stažuotė buvo tikslinga ir naudinga.

Profesijos mokytoja Raimonda Barkauskienė