Projektinė veikla

Nuo 2017-11-06 iki 2017-11-24 šeši staliaus specialybės mokiniai, lydimi dviejų lydinčiųjų iš RTVMC, atlieka darbo praktiką Italijoje, Nikoteros miestelyje.

Mokiniai dirba įmonėje Mondo Antiko. Jie dirba įvairiais mechaniniais ir rankiniais įrankiais, vykdo užsakymą- gamina laiptų pakopas. Jaunuoliai stiprina savo profesinius ir socialinius įgūdžius.

Laisvalaikio metu jie susipažįsta su puikia Italijos gamta, istorija, tradicijomis. Mokiniai apsilankė Sicilijoje, Mesinos ir Taorminos miestuose, susipažino su Nicoteros miesteliu, kur vyksta praktika, lankėsi nepaprastai gražiame Tropejos miestelyje.

Tropeja yra vienas populiariausių ir gražiausių pietų Italijos kurortų. Viduržiemio jūros vanduo turi čia nepaprastą žydrą atspalvį, jis visiškai skaidrus, o dugnas labai šviesus, beveik balto smėlio. Mokiniai išsimaudė skaidriame Tropejos vandenyje. 

Praktikos metu mokiniai sudalyvavo nuotraukų konkurse, skirtame antros profesinio mokymo savaitės  #VetWeek  "Atrask savo talentą" pradžiai. Šį konkursą Erasmus+ Lietuva paskelbė Facebook svetainėje.

Mokiniai pasidalino savo darbo ir pramogų akimirkomis Facebook grupėje RTVMC stalių specialybė.

https://www.facebook.com/RTVMC-stali%C5%B3-specialyb%C4%97-177355565733348

Praktika įgyvendinama pagal Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo projektą Nr. 2017-1-LT01-KA102-035036 “Tarptautinis bendradarbiavimas, skirtas pagerinti mažiau galimybių turinčių ir neįgalių jaunuolių profesinį mokymą”.