Projektinė veikla

Pagal Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo projektą Nr. 2016-1-LT01-KA102-022930 “Tarptautinė darbo patirtis mažiau galimybių turintiems jaunuoliams” nuo 2017-11-12 iki 2017-12-03 įgyvendinama RTVMC šaltkalvio specialybės mokinių trijų savaičių darbo praktika verslo įmonėse Liverpulyje, Jungtinėje Karalystėje.

Mokiniai dirba dviejose verslo įmonėse, kur tobulina savo profesinius įgūdžius. Dirbdami, bendraudami su bendradarbiais, jie taip pat tobulina anglų kalbos įgūdžius.

Laisvalaikio metu mokiniai jau susipažino su miesto centru, pasivaikščiojo pėsčiųjų bulvaru. Jie pravažiavo ekskursiniu autobusu, kur gidas gyvai pasakojo apie Liverpulio įžymias vietas. Liverpulis yra labai didelis miestas, kuriame gyvena beveik du milijonai gyventojų. Jis įsikūręs upės Mersey krantuose. Savaitgalį dalyviai plaukė laivu po  Mersey upę. Ateinantį savaitgalį mokiniai planuoja vykti į ekskursiją į Mančesterio miestą.

Susipažinti su Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro šaltkalvio specialybės mokinių praktika prašome šiame video, kuris yra skirtas antrai profesinio mokymo savaitei #VETWEEK #Atrask savo talentą 2017.