Projektinė veikla

Pirma darbo savaitė prabėgo greitai, atėjo savaitgalis. Virėjų specialybės mokinės kartu su lydinčiomis mokytojomis šeštadienį surengė ekskursiją po Šverino miestą.

Apžiūrėjo Šverino ežero saloje XIX a. pastatytą ir Šiaurės Vokietijos architektūros šedevro vardą pelniusią pilį, grožėjosi pilies parku, kanalais, Šverino miesto senamiestyje esančioje miesto katedroje grožėjosi įvairiomis skulptūromis.

Vaikščiojo po senamiestį, apžiūrėjo miesto architektūrą. Oras buvo niūroka, bet šildė paties Šverino miesto atmosfera. Netrūko ir aktyvaus poilsio: žaidimo aikštelėse šokinėjo ant guminių „batuto“ juostų, leidosi lynu.

Sekmadienį praktikantės aplankė miesto zoologijos sodą. Geras oras, gyvūnų gausa nuteikė puikiai, tad diena praėjo nepastebimai. Pietų buvo pakviestos į miesto jaunimo klubą, kuriame valgė picas, gėrė gaivius gėrimus ir žaidė įvairius žaidimus. Šiame klube vokiečių bendruomenės nariai rengia įvairius renginius, seminarus, popietes vaikams ir senjorams, rankdarbių, tapybos, muzikos mokymus.

Išeiginės prabėgo nepastebimai, vėl pirmadienis, tačiau merginos laukia su nekantrumu. Nauji įspūdžiai, patirtis ir jokios įtampos.

Kovo 13 dieną virėjo specialybės mokinės Monika Jovaišaitė ir Greta Audickaitė kartu su mokytoja Raisa Bučinskiene buvo pakviestos į tarptautines moterų tinklinio pusfinalio varžybas, kur žaidė Vokietijos ir Turkijos moterų komandos.  Merginų šefas Paulas aptarnavo VIP ložės svečius, tad pakvietė pažiūrėti, kaip aptarnaujami svečiai ir kokie patiekalai patiekiami renginio metu.

Furšete dalyvavo įžymūs miesto svečiai, buvę sportininkai, sporto komitetų  atstovai. Patiekti šalti užkandžiai, karšti patiekalai, desertai, įvairūs gėrimai žvakių šviesoje atrodė įspūdingai.

Į varžybas lydėjo projekto partneris Igoris.

Likome sužavėtos renginiu, už kurį dėkojame vokiečių partneriams.

Mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė