Projektinė veikla

Erasmus+

Antra profesinės veiklos savaitė centro virėjo specialybės mokinėms baigėsi, atrodo, tik prasidėjusi. Merginos dirbo Švėrino maitinimo įstaigose, anksti ryte skubėjo į darbą ir grįždavo su pakilia nuotaika. Bendravimas su darbdaviais, darbo aplinka, praktinė veikla nuteikė nuoširdžiai ir geranoriškai.

Būsimosios virėjos įgijo vis daugiau praktinių įgūdžių, kurie suteiks galimybes lengviau integruotis Lietuvos darbo rinkoje. Darbdavių atsiliepimai – puikūs, jie mokinėms patikėjo vis rimtesnes užduotis, supažindino su patiekalų gamybos technologijomis, leido dirbti savarankiškai.

Orai Švėrine nedžiugina šiluma, vėjas ledinis, tad, aptarę su partneriais ir merginomis, nutarėme laisvalaikį aktyviai praleisti uždarose patalpose. Šeštadienį projekto partneris Peters Igor lydėjo mus į WONNEMAR vandens ir atrakcionų parką. Keturios valandos prabėgo labai greitai, įspūdžiai nepakartojami. Vandens kalneliai užbūrė visas: merginos leidosi net nuo pačių aukščiausių kalnelių, plaukiojo lauko pašildytame baseine, suposi bangose, mėgavosi džiakuzi ir kitokiais vandens malonumais. Praalkusios ir pilnos įspūdžių apsilankėme Macdonalde: pietūs, ledai ir daug gerų emocijų.

Sekmadienis – vėl aktyvi diena: boulingas. Užsakyti du takeliai, varžybos tarpusavyje. Gera nuotaika, nauji įspūdžiai, juokas lydėjo visą dieną. Varžėmės dviem grupėmis. Nugalėjo draugystė. O kur dar pietūs: ragaujame, mėgaujamės.

Liko paskutinė darbinės veiklos savaitė. Jau dabar girdisi liūdesys merginų balsuose. Siunčiame linkėjimus į Lietuvą, pasiilgome visų, tačiau įspūdžiai, patirti čia, išliks dar ilgai.

Mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė