Projektinė veikla

Erasmus

Baigėsi Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro viešbučio darbuotojo specialybės mokinių praktika Anglijoje, Liverpulyje.

Viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai atliko praktiką Liverpulyje

Praktika vyko pagal Erasmus+  programos  1  pagrindinio  veiksmo projektą Nr. 2018-1-LT01-KA102-046653 „Tarptautinis mobilumas profesinio mokymo kokybės gerinimui ir nauji darbiniai bei socialiniai įgūdžiai specialių poreikių ir mažiau galimybių turintiems jaunuoliams“.

Mokiniai džiaugėsi naujai įgytomis bei patobulintomis profesinėmis kompetencijomis. „Devonshir house“ viešbučio personalas labai šiltai ir teigiamai atsiliepė apie mokinių darbą ir gebėjimą bendrauti net nemokant kalbos. Per tris praktikos savaites mokiniai patobulino ne tik savo profesinius gebėjimus, bet ir  anglų kalbos žinias.

Laisvalaikio metu mokiniai susipažino su Liverpulio miestu, aplankė Crosby Beach su šimtu žmonių skulptūrų pakrantėje. Aplankytas ir antras pagal ilgį (1108 m) Anglijos tiltas į jūrą ir vienas didžiausių pramogų centrų Southport. Kultūrinių programų metu apsilankyta Londone bei susipažinta su Česterio įžymiomis vietomis. Suorganizuota kultūrinė – pažintinė kelionė į Mančesterį, aplankytas transporto muziejus.

Pasibaigus praktikai, mokiniai gavo sertifikatus, kuriuose puikiai įvertinti jų darbai.

Daugiau nuotraukų galima peržiūrėti internetinėje svetainėje adresu: https://venturaerasmus2018.wixsite.com/mobilitygroup.

Profesijos mokytoja Jolanta Krivickienė