Sportas

Gegužės 10 d. centro sportininkai dalyvavo lengvosios atletikos varžybose, kurios vyko Kaune, Dariaus ir  Girėno stadione.  Mokiniai dalyvavo 100 m., 200 m.,  400 m., 800 m. bėgimo, estafetinio bėgimo, šuolio į tolį ir rutulio stūmimo rungtyse.

Lengvosios atletikos varžybos

Tinkamas sportinis pasiruošimas leido pasiekti puikių rezultatų: Vidmantas K. 800 m bėgime iškovojo pirmąją vietą, šuolyje į tolį ir estafetiniame bėgime - antrąsias vietas, Deividas Ž. rutulio stūmime  ir 100 m. bėgime užėmė pirmąsias vietas, estafetiniame bėgime -  antrąją vietą, Egidijus Ž. 400 m bėgime, šuolyje į tolį ir estafetiniame bėgime užėmė antrąsias vietas,  Modestas Ž. 200 m bėgime buvo pirmas, 100 m ir estafetiniame bėgime - antras, Gabija R.- 400 m bėgime iškovojo pirmąją vietą, Samanta K. 800 m bėgime – antrosios vietos laimėtoja, Erika L. rutulio stūmime ir 100 m bėgime iškovojo pirmąsias vietas, Alina J. 200 m bėgime užėmė V vietą.