Sportas

Gruodžio 17 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados jėgos trikovės čempionatas. Mūsų centro sportininkai čempionate iškovojo 11 medalių.

Merginų tarpe svorio kategorijoje iki 60 kg VD15 grupės mokinė Kristina Kirilesku užėmė II vietą, o V15 grupės mokinė Laura Striupaitė – III vietą. Svorio kategorijoje virš 60 kg VD14 grupės mokinė Eglė Lukšytė užėmė II vietą, VD15 grupės mokinei Samantai Tarasenka atiteko III vieta.
Vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 56 kg I vietą iškovojo AP15 grupės mokinys Laurynas Šaulis.

Svorio kategorijoje iki 60 kg I vietą iškovojo AP14 grupės mokinys Stasys Petraitis, o svorio kategorijoje iki 67,5 kg nugalėtoju tapo Š-3 grupės mokinys Aivaras Stankus.

Svorio kategorijoje iki 75 kg I vietą iškovojo Ap-3 grupės mokinys Justinas Bladika, Ap-3 grupės mokinys Almantas Valinčius užėmė II vietą. Absoliučioje įskaitoje nugalėjo Justinas Bladika.

Komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo RTVMC sportininkai. II vietą užėmė Kėdainių SGN, o III vietą – Aukštelkės SGN sunkiaatlečiai.
Centro direktorius Jonas Pravilonis pasveikino čempionato dalyvius su artėjančiomis šventėmis, o varžybų nugalėtojams bei prizininkams įteikė medalius.