Sportas

Gegužės 19 dieną Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto  bočios dvejetų čempionatas. Azartiškai ir atkakliai rungėsi net 12 komandų iš įvairių Lietuvos vietų. Šiose varžybose dalyvavo ryžtingai nusiteikusios ir centro sportininkės – Armanda N. ir Laura V.

Bočia  labai įdomus, azartiškas ir įtraukiantis bei stiprinantis sveikatą žaidimas, suburiantis įvairaus amžiaus žmones. Čempionato metu merginos pademonstravo puikų pasiruošimą ir savo pogrupyje iškovojo garbingą I-ąją vietą.

Nuoširdžiai sveikiname Armandą ir Laurą su puikiu pasiekimu, dėkojame fizinio ugdymo mokytojai metodininkei S. Bartkuvienei už mokinių parengimą sportinei veiklai.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05